مقايسه کالاها
 
مقایسه
نام کالا  
 
گزارش جام دونیک
 
جهت دریافت آخرین اطلاعات مسابقات جام دونیک به کانال ما در تلگرام بپیوندید

گزارش تصویری سومین دوره جام دونیک ایران
 
سومین دوره جام دونیک در روز 8 مرداد 1395 در شهر قزوین با حضور مدیر استعداد یابی شرکت دونیک (Steffen Fetzner) در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و با 110 میلیون ریال جایزه نقدی برگزار گردید.
 

















































































 

 
 
 
گزارش تصویری دومین دوره جام دونیک ایران
دومین دوره مسابقات جام دونیک ایران در تاریخ 24 مرداد 1394 در قزوین با حضور 210 شرکت کننده از سراسر کشور برگزار گردید و در ادامه گزارش تصویری این مسابقات را ملاحظه میفرمایید.

 



































































گزارش تصویری اولین دوره جام دونیک ایران
 
اولین دوره جام دونیک ایران در تاریخ 6 تیرماه 1393 در سالن بین المللی قزوین برگزار شد. در این دوره از مسابقات که در 4 رده نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برگزار شد در مجموع 140 شرکت کننده از 30 استان کشور شرکت کردند که در پایان نفرات برتر در رده های مختلف به کمپ اشلایگر جهت اردوی تمرینی شرکت دونیک معرفی گردیدند.
به همراه این بازیکنان آقای محسن حق شناس به عنوان مربی و زیر نظر مربیان شرکت دونیک تمرینات خود را انجام دادند. همچنین نفرات دوم و سوم مشترک نیز جوایز نفیسی از طرف شرکت دونیک دریافت نمودند.
در ادامه گزارش تصویری این مسابقات را ملاحظه می فرمایید.
 
نفر اول رده امیدها:
میعاد لطفی از تهران
چوب: لی پینگ کیتکس
رویه: بلوفایر JP01

نفر دوم رده امیدها:
محمد اصلمند از خراسان
چوب: پرسون کربوتک
رویه: کوپا X1 توربو+بلوفایر M1

نفر اول رده جوانان:
متین حیدری از کردستان
چوب: اچاروف کربواسپید
رویه: بلوفایر JP01+آکودا S2

نفر دوم رده جوانان:
آرمان حاجی از تهران
چوب:لی پینگ کیتکس
رویه: بلوفایر JP01

نفر اول رده نوجوانان:
علی اکبر شعاری از مازندران
چوب: اچاروف سنسو سافت کربن
رویه: آکودا S1

نفر دوم رده نوجوانان:
حمید شمس از البرز
چوب:لی پینگ کیتکس
رویه: بلوفایر JP01

نفر اول رده نونهالان:
آریا امیری از کردستان
چوب: لی پینگ کیتکس
رویه: بلوفایر JP01


نفر دوم رده نونهالان:
رادین خیام از تهران
چوب: لی پینگ کیتکس
رویه: بلوفایر JP01

در رده نونهالان:

۱-آریا امیری (کردستان)۲- رادین خیام (تهران)۳- نوید شمس(البرز) ومازیار شماسایی(همدان)

در رده نوجوانان:

۱-علی شعاری (مازندران)۲-حمید شمس(البرز)۳-امید بشیری(همدان) ومحمدثانی (مشهد)

در رده جوانان:

۱-متین حیدری(کردستان)۲-آرمان حاجی ئی(تهران)۳-مهرداد دهستانی(البرز) وعلیرضا بیگدلی(قزوین)

در رده امید:

۱-میعاد لطفی(تهران)۲- محمد اصلمند(مشهد)۳-مهرشاد پوده(اصفهان)و علی کمیجانی(تهران)


در ادامه تصاویری از این مسابقات را ملاحظه میفرمایید:

 


























































































































































 
 
سبد خريد
 
سبد خرید
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
ورود اعضا
 
 
اخبار
 
 
تفاوت ما
 
 
نماد اعتماد الکترونیک 2ستاره
 
 
آمار
 
6665825
کل بازديدها :
923857
بازديدهاي امسال :
141948
بازديدهاي اين ماه :
1253
بازديدهاي امروز :
17
کاربران آنلاين :
7309
اعضاي سايت :
0
اعضاي جديد :